KOLAY ERİŞİM
 
Avcılar Halkı kentin hem sakini, hem de sahibidir.
KOLAY ERİŞİM
Avcılar Çağrı Merkezi444 6 989
İçerikler

Halk Masası

Halkla İlişkiler ve Halk Masası

İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Çağrı Merkezi: 444 6 989 

E-mail: halkmasasi@avcilar.bel.tr 

avcilarhalkmasasi@gmail.com

Halkla İlişkiler ve Halk Masası doğrudan Belediye Başkanımıza bağlı olarak 3 sözleşmeli personel, 1 de Genel Koordinatör toplam 4 personel ile Avcılar halkına hizmet vermektedir.Tüm öneri,istek ve şikayetler Halkla İlişkiler ve Halk Masasına şahsen, telefon, fax ya da e-mail aracılığıyla haftanın 7 günü 24 saat gelmektedir.

Halkla İlişkiler ve Halk Masası'na internet yoluyla halkmasasi@avcilar.bel.tr mail adresimize ulaşarak direkt olarak şikayet,dilek ve memnuniyetlerinizi bildirebilirsiniz.Bize ulaşan şikayet ve istekler ilgili müdürlük tarafından sonuçlandırıldığında vatandaşa mail yoluyla cevap gönderilmektedir.

Herhangi bir işi dolayısıyla Belediyemize gelmiş olup, gideceği yeri veya birimi bilmeyen vatandaşlarımızın gerek kurum içi, gerekse kurum dışı yönlendirmelerini yaparak danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.

1-Halkla İlişkiler ve Halk Masası her türlü şikayet, başvuru ve talepte bulunabilirsiniz. Vatandaşlarımız tarafından dile getirilen şikayetler dilekçe şeklinde form haline getirilerek Yerel Yönetim programında kayıt altına alındıktan sonra ilgili müdürlüğe havalesi yapılıp vatandaş adına takibi sağlanmaktadır. Söz konusu şikayet veya talep sonuçlandığında tarafımızdan vatandaşa geri dönüşü yapılmaktadır.

2-Halkla İlişkiler ve Halk Masasında bulunan İŞKUR Hizmet Noktası yetkilisine müracaat edip iş talebinde bulunan vatandaşlar tarafından doldurulan iş talep formu alınarak www.iskur.gov.tr adresi üzerinden sisteme kaydedilmekte ve sıralı bir şekilde dosyalanmaktadır.Talep doğrultusunda bu iş talep formları ilimiz sınırları içinde bulunan iş yerlerine portföy olarak ulaştırılmaktadır.Ayrıca bir çok vatandaşımıza İŞKUR ana sitesi üzerinden firmalara yönlendirme yapılmaktadır.Avcılar Belediyesi olarak iş bulmalarına yardımcı olunmaktadır.