KOLAY ERİŞİM
 
Avcılar Halkı kentin hem sakini, hem de sahibidir.
KOLAY ERİŞİM
Avcılar Çağrı Merkezi444 6 989
İçerikler

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Tarafından Duyurulur!...

31.10.2017 Tarihinde Yapılan Görevde Yükselme Yazılı ve Sözlü Sınav Sonuçları Başarı Sıralaması

 

Başvurulan Kadro: Belediye Orkestra Müdürlüğü 3.Derece Şef Kadrosu (1 Adet)

SIRA
NO
ADI SOYADI Yazılı Sınav Notu Sözlü Sınav Notu Aritmetik Ortlama
1 Rasul ÇETİN 70.00 78.80 74.40
2 Hüseyin  KAYAALP 71.67 64.67*  --
           

 

 

Başvurulan Kadro: Belediye Orkestra Müdürlüğü 5.Derece Şef Kadrosu (1 Adet) 

SIRA
NO
ADI SOYADI Yazılı Sınav Notu Sözlü Sınav Notu Aritmetik Ortlama
1 Remzi DOĞAN 61.67 62.73*  --
           

 

 

Başvurulan Kadro: Çevre Koruma ve Kontrol  Müdürlüğü 4.Derece Şef Kadrosu (1 Adet)

SIRA
NO
ADI SOYADI Yazılı Sınav Notu Sözlü Sınav Notu Aritmetik Ortlama
1 İsa ALP 83.33 94.97 89.15
           

 

 

Başvurulan Kadro: Fen İşleri  Müdürlüğü 4.Derece Şef Kadrosu   (1 Adet)

SIRA
NO
ADI SOYADI Yazılı Sınav Notu Sözlü Sınav Notu Aritmetik Ortlama
1 Uğur GÜNEY 71.67 84.93 78.30
           

 

 

Başvurulan Kadro: Kültür ve Sosyal İşler  Müdürlüğü 3.Derece Şef Kadrosu   (1 Adet)

SIRA
NO
ADI SOYADI Yazılı Sınav Notu Sözlü Sınav Notu Aritmetik Ortlama
1 Celal EMRE 83.33 86.16 84.75
2 Zafer TARTAR 63.33 61.27*  --
           

 

Başvurulan Kadro: Plan ve Proje Müdürlüğü 3.Derece Şef Kadrosu    (1 Adet)

SIRA
NO
ADI SOYADI Yazılı Sınav Notu Sözlü Sınav Notu Aritmetik Ortlama
1 Huriye DUVARCI 70.00 73.77 71.89
           

 

 

Başvurulan Kadro: Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü 5.Derece Şef Kadrosu    (1 Adet)

SIRA
NO
ADI SOYADI Yazılı Sınav Notu Sözlü Sınav Notu Aritmetik Ortlama
1 Nilgün AKSU 76.67 78.07 77.37
           

 

 

Başvurulan Kadro: Spor İşleri  Müdürlüğü 3.Derece Şef Kadrosu   (1 Adet)

SIRA
NO
ADI SOYADI Yazılı Sınav Notu Sözlü Sınav Notu Aritmetik Ortlama
1 Eyüp KARA 78.33 62.20*  --
2 Emine Neval  UYANIK AKANER 71.67 63.23*  --
           

 

 

01.11.2017 Tarihinde Yapılan Görevde Yükselme Yazılı ve Sözlü Sınav Sonuçları Başarı Sıralaması

 

 

Başvurulan Kadro: Özel Kalem Müdürlüğü  1.Derece Uzman  Kadrosu    (8 Adet)

SIRA
NO
ADI SOYADI Yazılı Sınav Notu Sözlü Sınav Notu Aritmetik Ortlama
1 Mehmet Ömer EMREN 85.00 82.30 83.65
2 İbrahim KOÇYİĞİT 85.00 77.20 81.10
3 Mehmet Yusuf  YOSUNKAYA 73.33 83.93 78.63
4 Köksal ÖZİŞ 70.00 84.33 77.17
5 Nurcan ERARSLAN 71.67 81.63 76.65
6 Yener ŞAYİR 68.33 76.93 72.63
7 Burhanettin GÜL 86.67 63.40*   --
8 Bülent KARAKIŞLA 76.67 61.37*  --
9 Ercan TAĞ 71.67 63.67*  --
10 Havva GÜNDÜZ 66.67 62.06*  --
11 Fatih DEMİRCAN 65.00 61.87*  --
12 Mehmet   GÖNÜL 65.00 61.03*  --
13 Ramazan KARAKUŞ 61.67 62.13*  --
           

 

02.11.2017 Tarihinde Yapılan Görevde Yükselme Yazılı ve Sözlü Sınav Sonuçları Başarı Sıralaması

 

Başvurulan Kadro:Mali Hizmetler Müdürlüğü  1.Derece Muhasebeci Kadrosu     (2 Adet)

SIRA
NO
ADI SOYADI Yazılı Sınav Notu Sözlü Sınav Notu Aritmetik Ortlama
1 Metin GÖÇER 78.33 80.26 79.30
           

 

Başvurulan Kadro:Mali Hizmetler Müdürlüğü  3.Derece Muhasebeci Kadrosu  (3 Adet)

SIRA
NO
ADI SOYADI Yazılı Sınav Notu Sözlü Sınav Notu Aritmetik Ortlama
1 Uğur ÇETİN 86.67 80.83 83.75
2 Kemal KENAR 71.67 75.19 73.43
3 Nurettin ÇİÇEK 76.67 60.09*  --
           

 

 

Başvurulan Kadro:Mali Hizmetler Müdürlüğü  5.Derece Muhasebeci Kadrosu      (5 Adet)

SIRA
NO
ADI SOYADI Yazılı Sınav Notu Sözlü Sınav Notu Aritmetik Ortlama
1 Fikret KADEM 85.00 85.99 85.50
2 Ramazan KAYA 78.33 88.33 83.33
3 Resuli KOÇ 68.33 83.76 76.05
           

 

 

03.11.2017 Tarihinde Yapılan Görevde Yükselme Yazılı ve Sözlü Sınav Sonuçları Başarı Sıralaması

 

Başvurulan Kadro:Mali Hizmetler Müdürlüğü  1.Derece Ekonomist Kadrosu     (1 Adet)

SIRA
NO
ADI SOYADI Yazılı Sınav Notu Sözlü Sınav Notu Aritmetik Ortlama
1 Hakkı  FIRAT 75.00 81.49 78.25
           

 

Başvurulan Kadro:Mali Hizmetler Müdürlüğü  3.DereceEkonomist Kadrosu       (1 Adet)

SIRA
NO
ADI SOYADI Yazılı Sınav Notu Sözlü Sınav Notu Aritmetik Ortlama
1 Serpil  PAYAS 88.33 83.33 85.83
2 Mustafa  MERCAN 70.00 59.16*  --
           

 

Başvurulan Kadro:Bilgi İşlem  Müdürlüğü  8.Derece Programcı  Kadrosu      (1 Adet)

SIRA
NO
ADI SOYADI Yazılı Sınav Notu Sözlü Sınav Notu Aritmetik Ortlama
1 Cengiz BERK 66.67 64.69*  --
2 Sinan YILMAZ 65.00 58.49*  --
           

 

 

Başvurulan Kadro:Destek Hizmetleri   Müdürlüğü  3.Derece Tekniker  Kadrosu      (1 Adet)

SIRA
NO
ADI SOYADI Yazılı Sınav Notu Sözlü Sınav Notu Aritmetik Ortlama
1 Şeref  GEDİK 75.00 72.66 73.83
2 Burhan  PAYAS 90.00 65.23*  --
3 Zeynal  ÇALIŞIR 70.00 58.83*  --
           

 

 

Başvurulan Kadro:Bilgi İşlem  Müdürlüğü  5.Derece Tekniker  Kadrosu   (2 Adet)

SIRA
NO
ADI SOYADI Yazılı Sınav Notu Sözlü Sınav Notu Aritmetik Ortlama
1 Cuma ÇELİK 80.00 57.49*  --
2 Mehmet Ali EMRE 76.67 58.49*  --
3 Barış KELEŞ 73.33 58*  --
4 Osman MUTLU 71.67 59.83*  --
5 Cihan KOLTAŞ 70.00 62.69*  --
6 Yasemin  KARAİSMAİLOĞLU 68.33 61.19*  --
           

 

 

Başvurulan Kadro:Spor İşleri  Müdürlüğü  5.Derece Teknisyen Kadrosu   (1 Adet)

SIRA
NO
ADI SOYADI Yazılı Sınav Notu Sözlü Sınav Notu Aritmetik Ortlama
1 Gökhan  KAYMAK 61.67 60.36*  --
           

 

 

Başvurulan Kadro:Fen  İşleri  Müdürlüğü  5.Derece Teknisyen Kadrosu       (1 Adet)

SIRA
NO
ADI SOYADI Yazılı Sınav Notu Sözlü Sınav Notu Aritmetik Ortlama
1 Oğuzhan  AYHAN 90.00 79.33 84.67
           

 

 

Başvurulan Kadro:Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü  5.Derece Kimyager  Kadrosu (1 Adet)

SIRA
NO
ADI SOYADI Yazılı Sınav Notu Sözlü Sınav Notu Aritmetik Ortlama
1 Hasan DEMİR 85.00 80.73 82.87
           

 

 

Başvurulan Kadro:Sağlık İşleri Müdürlüğü  9.Derece Sağlık Teknikeri  Kadrosu     (1 Adet)

SIRA
NO
ADI SOYADI Yazılı Sınav Notu Sözlü Sınav Notu Aritmetik Ortlama
1 Gülsüm  YAVUZ 80.00 79.06 79.53
           
           
Açıklama           
(*) Sözlü sınavda yüz üzerinden en az yetmiş puan alanlar başarılı sayılır.