KOLAY ERİŞİM
 
Avcılar Halkı kentin hem sakini, hem de sahibidir.
KOLAY ERİŞİM
Avcılar Çağrı Merkezi444 6 989
İçerikler

AVCILAR’DA SÖZ ESNAFIN

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli’nin öncülüğünde, göreve geldiği günden beri geleneksel esnaf buluşmaları devam ediyor. 

Avcılar Belediyesi tarafından her ayın ilk pazartesi günü düzenlenen Esnaf Buluşmasının Aralık Ayı Toplantısı dün Zübeyde Hanım Nikah Salonunda gerçekleşti. Düzenlenen programa Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli ve belediye başkan yardımcıları ve belediye birim müdürleri katıldı.
 
Avcılar’ı Avcılar halkı ile birlikte yönetiyoruz.

Önce İnsan sloganıyla yola çıkan Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli ; “Avcılar’ı Avcılar halkı ile birlikte yönetiyoruz. Geleneksel esnaf buluşmalarımız devam ediyor. Vatandaşlarımızla her zaman iç içe olarak istek ve taleplerini alma gayretindeyiz. Esnaf buluşmalar hem ekonomimiz için hem de birlikteliğimiz için çok önemlidir. Düzenlediğimiz programımız her ayın ilk Pazartesi günü gerçekleşiyor. Her hafta bir meslek grubumuzla bir araya geliyoruz.  Bu programımızda da görüyoruz ki yoğun bir katılım sağlandı. Bu nedenle katılan tüm esnaflarımıza teşekkür ediyoruz. Burada esnaflarımızdan aldığımız istek ve talepleri ilgili birimlerimiz yerine getirerek, çözüme kavuşturmak için hep birlikte çalışacağız.” dedi.

 

Dökümanlar