KOLAY ERİŞİM
 
Avcılar Halkı kentin hem sakini, hem de sahibidir.
KOLAY ERİŞİM
Avcılar Çağrı Merkezi444 6 989
İçerikler

Avcılar Belediyesi, Ankara’da Hizmetlerini Anlatmaya Devam Ediyor

Avcılar Belediyesi’nin, "CHP Çalışıyor, Türkiye Kazanıyor" projesi kapsamında gerçekleştirdiği çalışmalarının tanıtımı, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Merkezi’nde tüm hızı ile devam ediyor. 

CHP Genel Merkezi’nde kurulan stantlarda, Avcılar Belediyesi’nin yapmış olduğu hizmetler ve yapacağı projeler led ekranlarda hem görsel hem de yazılı olarak anlatılmaya devam ediyor. Led ekranlarda, yapılan çalışmaların hangi müdürlükler tarafından yapıldığı hem video hem de görsellerle ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor.

TANITIM GÜNLERİ 30 EYLÜL CUMA GÜNÜNE KADAR DEVAM EDECEK

Avcılar Belediyesi’nin çalışmalarının tanıtımı CHP Genel Merkezi Fuaye Salonu’nda 30 eylül Cuma gününe kadar devam edecek. Tanıtımın ilk günlerinden itibaren vatandaşların Fuaye Alanı’na ilgisi ise gün geçtikçe daha yoğun şekilde devam ediyor. Fuaye ve tanıtım alanını gezen misafirler; yapılan çalışmaları ve projeleri Avcılar Belediyesi çalışanları tarafından yapılan birebir sunumlarla dinleyebiliyor. Yapılan hizmetleri ve gerçekleşecek olan projeleri dinlemeye gelen vatandaşlara Avcılar Belediyesi ekiplerince ikramlar yapılıyor. 

AVCILAR BELEDİYESİ 24 SAAT ÇALIŞIYOR

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkan Yardımcıları ve çok sayıda milletvekili de Fuaye Alanı’nı gezerek, Avcılar’da yapılmış olan, devam eden ve projeleri hazırlanan hizmetleri dinledi. Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli’nin eşlik ettiği ve sunum yaptığı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu; “Handan hanıma teşekkür ediyoruz. Avcılar Belediyesi, 24 saat çalışan bir belediye. Bütün sorunlarla ilgilenen bir belediye. Gelecekte karşılaşabilecekleri sorunları da önceden belirleyip bununla ilgili çözümler de üretiyor” dedi.

Dökümanlar