KOLAY ERİŞİM
 
Avcılar Halkı kentin hem sakini, hem de sahibidir.
KOLAY ERİŞİM
Avcılar Çağrı Merkezi444 6 989
İçerikler

Avcılar’da Aynı Sofrayı Paylaşmanın Mutluluğu

Avcılar Belediyesi tarafından‘‘10 mahallede 10 İftar Sofrası ve Biz Büyük Bir Aileyiz’’söylemi ile hazırlanan iftar programı, 22 Haziran Çarşamba akşamı Üniversite Mahallesi’nde verilen iftar yemeği ile devam etti.

Üniversite Mahallesi’nde oturan hemşehrilerimizin yoğun ilgi gösterdiği iftar yemeğine katılan Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, alkışlar eşliğinde karşılandı. Her fırsatta çocukların, geleceğimiz olduğuna dikkat çeken ve bu sebeple bilimin ışığında eğitim veren konservatuar ve çocuk evleri kurulmasını sağlayan, cinsiyet ayrımcılığının yapılmadığı, kadın ve erkeğin eşit olarak büyütüldüğü, Atatürk ilke ve inkılaplarının model olarak alındığı eğitim sistemini benimseyen Başkan Dr. Handan Toprak Benli, çocukların içten sevgisi ile karşılandı. Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, ‘‘Ülkemizin içinden geçtiği günlerde, birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız olan zamanlarda, kendi sokağımıza kurduğumuz iftar sofralarında bir araya gelmekteyiz. Bu akşam burada aynı sofrada, hep beraber,  bir lokmayı paylaşmanın mutluluğunu yaşadık. Şehit haberleri almadığımız, terör olaylarının yaşanmadığı, birlik beraberlik içinde, bolluk bereket içinde, huzur sağlık içinde şeker tadında bir bayram geçirmeyi diliyoruz. Değerli hemşehrilerim şimdiden bayramınızı kutluyor, hepinize sevgilerimizi saygılarımızı sunuyoruz’’dedi. 

Avcılar Belediyesi tarafından düzenlenen iftar sofraları, kutsal ay boyunca diğer mahallelerde hemşehrileri ile buluşmaya devam edecek.

23 HAZİRAN PERŞEMBE MUSTAFA KEMAL PAŞA MAHALLESİ MİMAR SİNAN CADDESİ

28 HAZİRAN SALI  FİRUZKÖY MAHALLESİ HASAN ÖNAL CADDESİ 

01 TEMMUZ CUMA  MERKEZ MAHALLESİ MARMARA CADDESİ

Dökümanlar