KOLAY ERİŞİM
 
Avcılar Halkı kentin hem sakini, hem de sahibidir.
KOLAY ERİŞİM
Avcılar Çağrı Merkezi444 6 989
İçerikler

Avcılar’da Birlik Ve Beraberliği Simgeleyen Sofralar

Avcılar Belediyesi tarafından kutsal ay boyunca ‘‘10 mahallede İftar Sofrası ve Biz Büyük Bir Aileyiz’’söylemi ile hazırlanan iftar programı,20 Haziran Pazartesi akşamı Tahtakale Mahallesi Belediye Ek Hizmet Binası alanında verilen iftar yemeği ile devam etti.

Tahtakaleli hemşehrilerimizin yoğun katılımı ile gerçekleşen yemeğe katılan Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, önce insan söylemi ile çıktığı yolda emin adımlarla yürümeye devam ediyor. Katıldığı iftar sofrasında çocuk, genç, yaşlı ayırmadan bütün hemşehrileri ile tek tek tokalaşan Toprak Ana, ‘‘Bundan sonra diliyoruz ki terör olayları yaşanmasın, şehit haberleri gelmesin, bizler birlik beraberlik içinde, huzur içinde yaşayalım. Önümüzdeki bayramınızı da şimdiden kutluyor, en güzel şekilde geçmesini diliyorum. Bu akşam bizimle birlikte soframızı paylaşan Tahtakaleli hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum. İyi gününüzde de, kötü gününüzde de her zaman yanınızda olacağız’’dedi. 

Avcılar Belediyesi tarafından düzenlenen iftar sofraları, kutsal ay boyunca diğer mahallelerde hemşehrileri ile buluşmaya devam edecek.

22 HAZİRAN ÇARŞAMBA ÜNİVERSİTE MAHALLESİ MERKEZ CAMİ İTFAİYE YANI

23 HAZİRAN PERŞEMBE  MUSTAFA KEMAL PAŞA MAHALLESİ MİMAR SİNAN CADDESİ

28 HAZİRAN SALI  FİRUZKÖY MAHALLESİ HASAN ÖNAL CADDESİ 

01 TEMMUZ CUMA  MERKEZ MAHALLESİ MARMARA CADDESİ

Dökümanlar