KOLAY ERİŞİM
 
Avcılar Halkı kentin hem sakini, hem de sahibidir.
KOLAY ERİŞİM
Avcılar Çağrı Merkezi444 6 989
İçerikler

Avcılar’da Karne Heyecanı

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, Borusan Otomotiv Zehra Nurhan Kocabıyık Ortaokulu öğrencilerinin, 2015/2016 eğitim öğretim yılının son gününde düzenlediği yıl sonu gösterisine katıldı.

Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan program, çocukların koro gösterisi ile devam etti.Sosyal yaşamda kadın ve erkeğin yan yana duruşunun engellenmeye çalışıldığı bir süreçte, kız ve erkek çocuklarının yan yana, birlik ve beraberlik mesajı içeren folklor gösterileri ilgi ile izlendi. 

Mutlu Olacağınız İşi Yapın

2015-2016 eğitim öğretim yılını tamamlayan öğrencilere karnelerini veren Başkan Dr. Handan Toprak Benli yaptığı konuşmada, ‘‘Biz elbette sizlerin başarılı olmanızı isteriz, ama en çok sağlıklı ve mutlu olmanızı isteriz. Her ne iş yaparsanız yapın; mutlu olacağınız, keyif alacağınız şeyler yapın. Anneler ve babalar olarak sizin başarınızı isterken,aslında sizin mutlu olmanızı istiyoruz.Bizim için başarı sizin sağlıklı ve mutlu olmanızdır.Teşekkür ediyorum ve sizlere güzel tatiller diliyorum çocuklar’’dedi.Başkan Dr. Handan Toprak Benli’nin de hediye verdiği, dereceye giren öğrenciler kütüğe isimlerini çaktı.

Dökümanlar