KOLAY ERİŞİM
 
Avcılar Halkı kentin hem sakini, hem de sahibidir.
KOLAY ERİŞİM
Avcılar Çağrı Merkezi444 6 989
İçerikler

Avcılar'da Sünnet Şöleni

Avcılar Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilmiş ‘Sünnet Şöleni’, Avcılar Cihangir Çocuk Evi’nde gerçekleşti. 

Avcılar Belediyesi tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilen çocukların sünnetinden sonra, Avcılar Cihangir Çocuk Evi bahçesinde düzenlenen sünnet şölenine, Avcılarlı vatandaşların katılımının yoğun olduğu gözlendi. Sünnet şölenine katılan ailelere Avcılar Belediyesi tarafından döner ekmek ve ayran servisi yapılırken, çocuklar kendileri için kurulan alanlarda doyasıya eğlendi. Çocuklar için 10 D sinema gösterimi, sihirbazlık gösterisi, kukla oyunu sahnelenirken, çocuklar animasyon ekibi ile eğlenceli dakikalar geçirdi. Çocuklar daha sonra aileleri ile beraber hazırlanmış özel alanlarda fotoğraf çektirdikten sonra, kendileri için hazırlanmış bardak mısır ve pamuk şekerin keyfini çıkardı.

Aydınlık Yarınlara Yavrularımızla Beraber Yürüyeceğiz

Avcılar Belediyesi tarafından 300’ü aşkın çocuğun sünneti ve sünnet şöleni gerçekleştirilirken, sünnet şölenine katılan aileler, başta Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli’ye ve emeği geçen herkese teşekkür etti. 

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli çocukların sünnetlerinin steril bir ortamda, uzman doktorlar tarafından yapıldığını belirterek; “Bizim en büyük isteğimiz evlatlarımızı en iyi şekilde yetiştirmek, en iyi okullarda hizmetin en iyisini almasını sağlamaktır. Belediyeler ailelerin yanında, birebir diyalog halinde olan kuruluşlardır. Hayatın her aşamasında, orada yaşayan hemşehrilerinin yanındadır.  Kim olursa olsun, Avcılar’da oturuyorsa nereden ve hangi kökenden geldiğinin, hangi siyasi düşünceden olduğunun, dini etnik kökeninin hiçbir önemi yoktur. Onlar bizim hemşehrimizdir. Onların çocukları bizim çocuklarımızdır.  O nedenle sizin çocuklarınız bizim çocuklarımızdır. Evlatlarımızı sağlık ve güven içinde hep beraber büyüteceğiz. Beraber onları aydınlık yarınlara hazırlayacağız” dedi. 

Dökümanlar