KOLAY ERİŞİM
 
Avcılar Halkı kentin hem sakini, hem de sahibidir.
KOLAY ERİŞİM
Avcılar Çağrı Merkezi444 6 989
İçerikler

Camiler Ramazan’da Pırıl Pırıl

Avcılar Belediyesi Ramazan ayı hazırlıklarını tamamladı. İbadethanelerin temizliğinden davulcuların ritim eğitimi almasına kadar birçok hizmeti gerçekleştiren Avcılar Belediyesi, Ramazan ayı hazırlıklarını bitirdi.
İbadethanelerin temizliklerinin ve sterilizasyon işlemlerinin yapılmasını düzenli olarak sağlayan Avcılar Belediyesi, Camii çevrelerine Lavanta ve Gül Suları dökülerek Ramazan Ayı’nda güzel kokuların yayılmasını sağladı. İlçe de bulunan Camilerin bahçeleri ve avluları yıkanarak temiz haline getirildi. Ayrıca Avcılar Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Camii içi temizliği kapsamında, kürsü ve halıları yıkadı. Ramazan Ayı boyunca bu hizmetlerim devam edeceği belirtiliyor.
Avcılarlı vatandaşların daha sağlıklı ve daha ferah bir ortamda ibadetlerini gerçekleştirebilmeleri için hizmetlerini sürdüren Avcılar Belediyesi, gelen talepler doğrultusunda da hizmet veriyor. İftar Organizasyonu düzenlemek isteyen Dernek, STK gibi kurumlara masa ve sandalye desteği sağlıyor.
 

RAMAZAN’DA AVCILAR’A YILDIZ YAĞACAK


Ramazan ayı boyunca hizmet verecek olan davulculara da Avcılar Belediye Konservatuarında uzman eğitmenler tarafından ritim ve mani dersi verilmesi sağlanarak, kursu başarı ile bitirenlere sertifikaları ve Avcılar Belediyesi ibareli yelekleri verildi. Yaka kartı ve yeleği olmadan çalışan davulcuların da Zabıta ekiplerine haber verilmesi için çağrıda bulunuldu.
Avcılar Belediyesi, Marmara Caddesi’nde Ramazan konseptli stantlar kurulmasını sağlarken Avcılarlı vatandaşların Ramazan boyunca keyifli zaman geçirmeleri amaçlanıyor.

 

 

Dökümanlar