KOLAY ERİŞİM
 
Avcılar Halkı kentin hem sakini, hem de sahibidir.
KOLAY ERİŞİM
Avcılar Çağrı Merkezi444 6 989
İçerikler

KAMU HİZMETİ VEREN TÜM KURULUŞLARA AVCILAR BELEDİYESİNDEN DESTEK

Elektrik arızasını çabuk gidermek için sepetli araç ve teknik eleman desteği gibi birçok kuruluşa destek veren Avcılar Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Başkan Dr. Handan Toprak Benli’ nin öncülüğünde, Avcılar halkının günlük yaşamın getirdiği olumsuzluklar ve aksaklıklardan etkilenmemeleri için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. 

Avcılar Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, aydınlatma direklerinin arızalarının tamirinden mahalle aralarında meydana gelen su tesisatı arızalarının yapımına kadar birçok alanda Avcılar’da yaşayan vatandaşlar için hizmet etmeye devam ediyor. İbadethanelerin temizliği, okullarda yapılan aydınlatma tadilatı ve okulların temizliği, belediye otobüsü çarpması sonucu devrilen elektrik direğinin tekrar yerleştirilmesi, kar yağışının etkili olduğu zamanlarda can ve mal kaybına sebep olmaması için buz sarkıtlarının temizlenmesi ve karların kürünmesi gibi birçok hizmeti, Avcılar halkının günlük yaşantısına kesintisiz devam edebilmesi için gerçekleştiriyor.

Avcılar Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, BEDAŞ gibi Avcılar’da bulunan diğer kamu kurumlarına da, Avcılar halkının sorununun hızla çözülebilmesi için teknik personel ve araç desteği sağlıyor. Avcılar Belediyesi bünyesinde yer alan müdürlüklerle de koordineli bir şekilde çalışarak gerekli olduğu anlarda teknik personel ve araç desteği sağlayarak belediyenin vermiş olduğu hizmetlerin de aksatılmadan devam etmesini sağlıyor.

Dökümanlar