KOLAY ERİŞİM
 
Avcılar Halkı kentin hem sakini, hem de sahibidir.
KOLAY ERİŞİM
Avcılar Çağrı Merkezi444 6 989
İçerikler

KAR DEMEDEN KIŞ DEMEDEN YOLLARDA

Yoğun kar yağışı ve olumsuz hava şartlarına rağmen hizmet vermeye devam eden Avcılar Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, şehir içi ve şehir dışı fark etmeksizin Avcılar halkının zor günlerinde de yardımına koşuyor.

Cenazelerden bilim, sanat ve spor faaliyetlerine varana kadar, olumsuz hava şartlarında bile Avcılar halkına ücretsiz araç desteği sağlayan Avcılar Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Başkan Dr. Toprak’ın öncülüğünde kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor.

AVCILARLI HEMŞEHRİLERİNDEN TOPRAK ANA’YA TEŞEKKÜR

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli’ye, gerek Avcılar Belediyesi resmi sosyal medya hesaplarından gerekse Başkan Toprak’ın kendi hesabından teşekkür mesajları yağdı. Yoğun kar yağışı ve olumsuz hava şartlarına rağmen titizlikle sürdürülen hizmetler ise Avcılar’da zor durumda kalan vatandaşların yüzünü güldürdü.

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli; “Her türlü hava şartlarında, haftanın her günü, 7gün 24 saat, şehir içi ve şehirler arası hizmetlerimizi aksatmadan vatandaşlarımıza ihtiyacı dahilinde iyi ve kötü günlerinde destek olmaya devam ediyoruz” dedi.

Dökümanlar