KOLAY ERİŞİM
 
Avcılar Halkı kentin hem sakini, hem de sahibidir.
KOLAY ERİŞİM
Avcılar Çağrı Merkezi444 6 989
İçerikler

KARDA AVCILAR BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ 24 SAAT KESİNTİSİZ YARDIMA KOŞTU

Avcılar Belediyesi soğuk kış şartlarında da hizmetlerini aralıksız sürdürüyor.

Avcılar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü,  başlayan yoğun kar yağışı ile birlikte aralıksız mesai yaparken, ekipler 24 saat 3 vardiyalı şekilde kesintisiz hizmet vererek kar felaketine göğüs gerdi.Avcılarlı vatandaşların yoğun kar yağışından etkilenmemesi ve günlük yaşama olağan şekilde devam edebilmesi için çalışmalarını aralıksız sürdüren Avcılar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, gerek üst geçitlerde gerekse mahalle aralarında ve anayollarda tuzlama ve kar temizleme çalışmaları ile vatandaşın yardımına koştu..

                ÇALIŞMALARIMIZ ARALIKSIZ DEVAM EDECEK

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli de konu ile ilgili olarak; “ Doğal afet niteliğinde olan olumsuz hava koşulları devam ederken ekiplerimizle 7/24 görevimizin başında, Avcılar halkının yanındayız. Kış süresi boyunca çalışmalarımız, Avcılarlı hemşehrilerimizin olumsuz hava şartlarından etkilenmemeleri için aralıksız olarak devam edecek. ” dedi

                KIŞA HAZIRLIKLAR DAHA ÖNCE TAMAMLANMIŞTI

Avcılar’da kar yağışının sıkıntılara yol açmaması için Avcılar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü koordinesinde karla mücadele hazırlıkları yapılmıştı. Karla mücadele kapsamında, Kamu kurum ve Kuruluşlarına ( Okul, Camii, Muhtarlık, Sağlık Ocakları, Hastaneler) ve sitelerde kullanılmak üzere 138 noktada 606 adet çuval tuz stoklaması yapılmış, 5 bölgede ana tuz siloları istasyonu kurulmuştu. 8 adet kamyon ve kamyonet olmak üzere tuzlama aracı. 1 adet otomatik tuzlama robotu. 10 adet JCB. 1 adet greyder. 5 adet ana tuz silolarında kullanılmak üzere sevk kamyonu ve toplam 240 personeli ile Avcılar Belediyesi hazırlıklarını tamamlamıştı.

Dökümanlar