KOLAY ERİŞİM
 
Avcılar Halkı kentin hem sakini, hem de sahibidir.
KOLAY ERİŞİM
Avcılar Çağrı Merkezi444 6 989
İçerikler

MUTFAĞIMIZIN USTA ŞEFLERİNDEN BAŞKAN TOPRAK’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Fethiye’de 7. si düzenlenen Şef Mavi Ulusal Yemek Yarışmasında, birincilik kupası ve altın madalyalar kazanan ‘Elite Chefs’ ekibi, Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli’ ye teşekkür ziyaretinde bulundu.

‘Elite Chefs Clup’ Başkanı Şef Ümit Düz ve ekip bünyesinde bulunan diğer şefler, Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli’ ye desteklerinden dolayı teşekkür etti. Ayrıca Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ile ortak bir çalışma yapmak istediklerini belirten ekip, görme engelliler için düzenlenecek bir organizasyonda hem farkındalık yaratmak hem de engelli vatandaşların sosyal hayatın içerisinde daha fazla yer almalarını sağlamayı amaçladıklarını söyledi. Başkan Toprak’ın engelli vatandaşlar konusuna özel ilgi gösterdiğinin ve onların sosyal hayata katılmaları için birçok başarılı çalışmanın altına imzasını attığını belirten ekip, çorbada bizim de tuzumuz bulunsun istiyoruz dedi. 

Aşçıların yaşadıkları kültürü lezzetli bir şekilde anlattığını söyleyen Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, tüm şefleri ve kulüp başkanını kutlayarak başarılarının devamını diledi.

FOTO GALERİ

Dökümanlar