KOLAY ERİŞİM
 
Avcılar Halkı kentin hem sakini, hem de sahibidir.
KOLAY ERİŞİM
Avcılar Çağrı Merkezi444 6 989
İçerikler

SANATÇI ÇİĞDEM TUNÇ, AVCILAR BELEDİYESİ AŞEVİNDE HEM YEMEK YAPTI HEM DAĞITTI

Başkan Dr. Handan Toprak Benli’ nin ‘Avcılar’ da hiç kimse yatağa aç girmeyecek’ söyleminden taviz vermeden hizmetlerini sürdüren Avcılar Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü, yaptığı çalışmalarla ön plana çıkmaya devam ediyor.

Avcılar Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, Avcılar’ da yaşayan ve ihtiyaç sahibi olan herkesin, giyiminden sıcak yemek ihtiyacına, hasta bezinden yeni doğmuş bebeklerin ihtiyaçlarına varana kadar, birçok hizmeti vererek Avcılar halkının yüzünü güldürüyor. Yaptığı başarılı çalışmalarla ulusal basının gündeminde yer alan, Başkan Dr. Handan Toprak Benli’ nin öncülüğündeki Avcılar Belediyesine, sanat camiasından da birçok sanatçı destek veriyor. Bu kapsamda daha önce Avcılar Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezinde ‘El Deliye Biz Akıllıya Hasret’ oyununda yer alan Çiğdem Tunç, Özkan Ayalp, Alper Çorumluoğlu, Ünal Zorer ve Sema Aras, Avcılar’ın sanatsever halkının yoksulluğa duyarlılığını fark etmiş, belediyenin ihtiyaç sahibi insanlar için neler yaptığını öğrenmişti. Çorbada benimde tuzum bulunsun diyerek, oyunculuk, sunuculuk ve balerinlik gibi birçok işin altına imzasını atan Çiğdem Tunç ve oyunda yer alan tiyatro ekibi, Avcılar Belediyesi Aşevinde yemek yapımına yardım etti. Hasta, yaşlı, kimsesiz ve ihtiyaç sahipleri vatandaşların evine her gün düzenli olarak yapılan servis hizmetine de eşlik eden ekip, Avcılar Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü çalışanları ile birlikte üç aileye de ziyarette bulundu.

AVCILAR’A ANNE ELİ DEĞMİŞ

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli’ ye de yaptığı başarılı çalışmalardan ötürü ziyarette bulunan Çiğdem Tunç; “ Gezdiğimiz yerlerde herkesin çok memnun olduğunu gördük. Ekibiniz için de sizi kutlamak istiyoruz. Çünkü yemekleri dağıtan bu gençlerin sohbetleri ve gönüldaşlıkları o kadar güzel ki, bu da çok mutlu ediyor o insanları.  Anne eli değmiş Avcılar’a, sayenizde” dedi.

Başkan Dr. Handan Toprak Benli de duyarlılıklarından ötürü Çiğdem Tunç ve ekibine teşekkür ederken” Sanatın elinin değdiği yer bir başka aydınlanır. Avcılar’da yaptığımız hizmetleri bilmeyen ya da ulaşamayan insanlara da, çok değerli ve kıymetli sanatçılarımız sayesinde ulaşmasını sağlayacaktır. Kendilerine katkıları için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Dökümanlar