Ana Sayfa / Avcılar Belediyesi Mobil Gizlilik Sözleşmesi

Avcılar Belediyesi Mobil Gizlilik Sözleşmesi


MOBİL UYGULAMA GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Tüm Kullanıcılarımızın gizliliği bizim için önemlidir.

Uygulama Kullanıcısı olarak Hizmetimizi kullandığınızda, (Uygulama Yayıncısı olarak) Kişisel Verilerinizi işleriz. Bu Gizlilik Bildirimi, Kişisel Verilerinizi nasıl koruduğumuzu ve işleme koyduğumuzu açıklar. Dikkatlice okumanızı öneririz.

Kapsam

Avcılar Belediyesi Mobil Uygulaması ile ilgili hizmetleri sunarken, kişisel bilgilerinizi nasıl yönettiğimizi anlatmaktadır. Avcılar Belediyesi Mobil Uygulaması için geçerlidir.

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması

Uygulama herhangi bir kişisel bilgi verilmeksizin indirilebilmektedir.

Kullanıcılar, uygulama üzerinde haberler ve duyuruları okuyabilir, video galerideki içerikleri izleyebilir, etkinlikleri takip edebilir, Avcılar’da bulunan kurumlara ait adres, konum ve iletişim bilgilerine ulaşabilir, proje yatırımlarını inceleyebilir, nöbetçi eczanelerin hangileri olduğunu öğrenebilir ve e-belediye hizmetlerine erişim sağlayabilirler.

Uygulamanın istek, şikâyet, başvuru gönderme özelliklerini kullanarak yapmış olduğunuz başvurularınızın değerlendirilebilmesi bilgiler istenebilmektedir. Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs kişiler ile paylaşılmamaktadır.

Güvenlik

Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak, hasar riskini en aza indirmek, bilgi kaybı ve yetkisiz erişimden veya bilgiyi kullanmak için önlemler uygulanmaktadır. Bununla birlikte, bu tedbirler mutlak bilgi güvenliği sağlayamamaktadır. Dolayısıyla, kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için çaba sarf edilir, ancak bu garanti edilmez ve Uygulamanın ve ilgili veritabanlarının herhangi bir haksız davranış, arıza, izinsiz engeller veya erişim veya diğer kötüye kullanım ve kötüye kullanımdan muaf olacağını makul bir şekilde bekleyemezsiniz.

güzelbi fikir