Ana Sayfa / Oku Avcılar Mobil Gizlilik Sözleşmesi

Oku Avcılar Mobil Gizlilik Sözleşmesi


Tüm Kullanıcılarımızın gizliliği bizim için önemlidir.

Uygulama Kullanıcısı olarak Hizmetimizi kullandığınızda, (Uygulama Yayıncısı olarak) Kişisel Verilerinizi işleriz. Bu Gizlilik Bildirimi, Kişisel Verilerinizi nasıl koruduğumuzu ve işleme koyduğumuzu açıklar. Dikkatlice okumanızı öneririz.

Kapsam

Oku Avcılar Mobil Uygulaması ile ilgili hizmetleri sunarken, kişisel bilgilerinizi nasıl yönettiğimizi anlatmaktadır. Oku Avcılar Mobil Uygulaması için geçerlidir.

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması

Uygulama herhangi bir kişisel bilgi verilmeksizin indirilebilmektedir.

Kullanıcılar, uygulama üzerinde haberler ve duyuruları okuyabilir, video galerideki içerikleri izleyebilir, e-kitapları okuyabilir, kendi kütüphanelerini oluşturabilir Avcılar Belediyesi Dijital Kütüphanesine erişim sağlayabilirler. Kütüphane içeriği +7 yaş kullanımına ve Google Aile politikalarına uygundur.

Uygulamanın kütüphane erişimi ve Avcılar Belediyesi vatandaşı olduğunuzu doğrulamak için kişisel bilgilerinize ihtiyaç duyar. Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs kişiler ile paylaşılmamaktadır.

Güvenlik

Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak, hasar riskini en aza indirmek, bilgi kaybı ve yetkisiz erişimden veya bilgiyi kullanmak için önlemler uygulanmaktadır. Bununla birlikte, bu tedbirler mutlak bilgi güvenliği sağlayamamaktadır. Dolayısıyla, kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için çaba sarf edilir, ancak bu garanti edilmez ve Uygulamanın ve ilgili veritabanlarının herhangi bir haksız davranış, arıza, izinsiz engeller veya erişim veya diğer kötüye kullanım ve kötüye kullanımdan muaf olacağını makul bir şekilde bekleyemezsiniz.

güzelbi fikir