Firuzköy Çocuk Evi ve Kadın Danışma Merkezi
![](icerikResimler/614ace646f8921632292452.jpg)
Firuzköy Mahallesi’nde daha önce belediye ek hizmet binası olarak işlevlendirilen yapının çevresinin ihtiyaçları doğrultusunda yeniden işlevlendirilmesi gerçekleştirilmiştir. Bu kapsamda yaklaşık 450 m² kapalı alana sahip yapının bir kısmının 4 Derslik, 1 Yemekhane ve Danışma Biriminin bulunduğu Çocuk Evi, bir kısmının da 2 Derslik ve Danışma Birimlerinin Bulunduğu Kadın Danışma Merkezi olarak yapımı bitirilmiştir..
FotoGALERİ
![](icerikResimler/614ace734d4971632292467.jpg)
![](icerikResimler/614ace7b582631632292475.jpg)
![](icerikResimler/614ace81762601632292481.jpg)
![](icerikResimler/614ace8b02ef01632292491.jpg)
![](icerikResimler/614ace948c47e1632292500.jpg)
×